esmaspäev, 4. veebruar 2019

IO Restoran & Lounge - ekstravagantse sisekujundusega restoranis pakutakse erilisi maitseid

Tallinna kesklinna restoran IO Restoran & Lounge asub, Kadriorus, Narva mnt 63/4. Ekstravagantse sisekujundusega restoranis saab kuulata õhtuti klaverimuusikat koos lauljaga. Teenindus on sõbralik ja vastutulelik.ToiduNautleja.ee Restoranide Pakkumiste jaoks on välja pandud 3-käiguline õhtusöök hinnaga 30 eur:
Õhtumenüü (30.00 €)
Rukola salat krevettide ja avokaadoga 
Põldvutt valge spargli ja parmesani juustuga 
“Pavlova” vaarikasorbeega


Eelroaks on krevetisalat mõnusalt soolakate ja krõmpsuvate krevettidega. Salatit oli minu jaoks natuke palju, pidin järgi jätma kuigi oli väga maitsev 👌.

Pearoaks on põldvutt. Välimuse järgi ei saa algul arugi, millega taldrikul tegemist on ☺️. Nahk on pealt mõnusalt krõbe ja liha pehme. Ülimalt hästi sobis juurde seenekaste kõige kõrvale. Portsjon minu jaoks taaskord väga suur, seega saavad kindlasti ka mehed söönuks👍. 

Magustoiduks serveeriti Pavlova. Oi see oli ideaalne lõpetus kõigele!! Külm, mahe ning puuviljane. Ülimalt värske ja vägagi nauditav. Juba selle magustoidu pärast peab oma sammud uuesti IO restorani seadma😋.

Restoranis on ebatavaliselt huvitav atmosfäär ja erinevad nipsasjakesed sisekujunduses jätab mulje, et oled sattunud kuskile teise riigi restorani mitte Eesti☺️. Kõrged aknad annavad palju valgust ja suurele ruumile veelgi rohkem avarust.
Mina olen IO restorani ka varasemalt külastanud ja jäin ka seekord väga rahule!

Vaata ToiduNautleja.ee Restoranide Pakkumisi siit
Vaata rohkem infot restorani kohta vabalaud.ee lehelt. Lehel on ka paljud teised Tallinna restoranid.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

2023. aasta TOP 10 restorani

2023 aasta oli kiire, uuenduslik ja vabalaud.ee lehele lisandus mitmeid häid ja põnevaid restorane.  Pakkusime eelmisel aastal ka kahel kamp...