teisipäev, 19. veebruar 2019

Viimsi Äritare peidab endas hubast ja maitsvat restot - KOBAR!


Viimsi Äritares (Paadi tee 3) asub hubane ja väike kohalike elanike üks lemmikrestorane KOBAR. Restoran sündis soovist, et kodukohas oleks üks mõnus, lihtne, aga maitsev söögikoht, kuhu igas riietuses tulla sobib. Resto ongi loodud suure hoole ja armastusega hea toidu ja seltskonna nautimiseks. Avatud köök lisab väiksele kohale kodutunde ja kogu köögis toimuvat saab nagu omas koduski jälgida.
ToiduNautleja.ee Restoranide Pakkumiste kampaania ajal tuuakse Teie jaoks nautlemiseks kaks erimenüüd:
Taimetoidumenüü (10.00 €)
ŠAMPINJONI-TRÜHVLI PELMEENID Musta torbikseene puljong 
ŠOKOLAADIKOOK Kirsigeel, marineeritud kirsid, trühvlipuru
Õhtumenüü (20.00 €)
Tummine küüliku-seenesupp 
51C FORELL aedoa kreem ja võis praetud türgioad 
SOE PLOOMI-MANDLIKOOK amaretto jäätis
Minu jaoks tundus isuäratav 2-käiguline taimetoidumenüü, mille Teie ette ka pildis ja maitses toon.

Pearoaks pakutakse šampinjoni-trühvli pelmeene. Juba lõhn on mõnusalt maitsma kutsuv. Rohkelt seeni ja värskusest õhkav. Väga toitev ja suvise hõnguga.


Teiseks käiguks on suussulav śokolaadikook kirsigeeliga. Mõnusalt kreemjas ja siidine tekstuur ning marjade kooslus oli kõik suurepärane.KOBARas saad hooajalisi maitseid nautida sõltumata eelistustest. Kõhu saavad täis veganid ja suured lihasõbrad ja kõik, kes sinna vahele mahuvad. Kõik hea on kobaras koos!

Minule väga maitses kogu menüü ning kindlasti soovitan neile, kes otsivad uusi ja põnevaid naudinguid!

Vaata rohkem infot restorani kohta vabalaud.ee lehelt SIIT. KOBAR on ideaalne koht kui soovid oma seltskonnaga (näiteks 30 inimest) sünnipäeva või mõnda muud privaatset pidu korraldada. Saad kinni panna kogu restorani vaid enda inimeste jaoks!

Kui soovid ise nautima minna antud erimenüüsid 1-10 märts, siis reserveeri endale laud www.toidunautleja.ee lehelt. Antud pakkumised kehtivad vaid laua ette reserveerimisel.

Daisy Järvi
www.toidunautleja.ee
www.vabalaud.ee

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

2023. aasta TOP 10 restorani

2023 aasta oli kiire, uuenduslik ja vabalaud.ee lehele lisandus mitmeid häid ja põnevaid restorane.  Pakkusime eelmisel aastal ka kahel kamp...