neljapäev, 8. veebruar 2024

2023. aasta TOP 10 restorani

2023 aasta oli kiire, uuenduslik ja vabalaud.ee lehele lisandus mitmeid häid ja põnevaid restorane. 


Pakkusime eelmisel aastal ka kahel kampaanial ToiduNautleja Restoranide Nädalale parimat broneeringusüsteemi.
Meie lehelt leiad eripakkumisi ja restoranide õhtusööke-kontserte. Võtsime kokku kogu aasta statistika ja aplodeerime TOP 10 Eesti restoranidele, kuhu on kõige rohkem reserveeringuid tehtud läbi meie kodulehe.


1. Esikohal on Tallinna vanalinnas asuv spordibaar OlyBet Bar & Grill.

Restorani missiooniks on pakkuda parimat võimalikku teenindust ning restoranitasemel roogasid. Seal saab kaasa elada maailma parimate spordiliigade ülekannetele ning nautida värskendavaid kokteile koos suure valiku vaadiõlledega.
Meeskond on veendunud, et sõbralik teenindus ja esmaklassiline toit ei pea rahakotti jätma sügavat auku ning just sellepärast on restorani hinnad väga mõistlikud.


Sütel grillitud road ja parimad spordiülekanded ootavad Sind!


Broneeri laud Olybet Bar & Grill spordibaari! 
2. Black Rose pubi asub Viimsi Spaga samas majas, Haabneemes, Randvere tee 11

Tunned, et nälg näpistab ning soovid tantsukingadelt tolmu maha pühkida? Black Rose Inglise pubi Viimsis ootab Sind! Siin kohtuvad parim muusika, hästi veedetud aeg, hoogne kaasaelamine oma lemmik spordisündmusele ja muidugi erakordselt maitsvad söögid-joogid. Tule üksi, kaksi, perega või hoopis sõpruskonnaga!

Broneeri laud Black Rose pubisse!


3. Haapsalu mereäärne restoran Blu Holm resto, Sadama 9/11


Mõnusalt hubane atmosfäär, hea muusika, päikeseloojangud ja maitserännakud pakuvad elamusi tervele perele.

Alati värske, puhtad maitsed ja värvilised road – tulemuseks on toit, mis on tulvil kontraste, kuid olemuselt rahulik ja harmooniline, just nagu eestlane isegi.


Broneeri laud Blu Holm restorani siit!


4. Argentiina restoran Fahle pargis, Tallinna kesklinnas, Tartu mnt 80


Argentiina, see tähendab armastust ja kirge grill-liha vastu.

Mõistagi algab kõik kvaliteetsest toorainest, mis jõuab restoranikööki maailma parimatest Argentina, Brasiilia, Uruguai ja Austraalia farmidest. Klientide silme all valmivad särisevatel elava tulega grillil üksteise järel suussulavad hiigelsteigid, mis on tuntud üle kogu linna. Meie külastajate seas enim kirgi kütnud grill-lihad on 400-grammine lihaveise sisefileesteik, ülisuur tomahooksteik, lihaveiseribi, anguse välisfilee, antrekoot, Iberico searibi, Uus-Meremaa tallekarree, T-bone ja palju muud. Loomulikult on menüüs mõeldud ka mereannisõpradele.


Broneeri laud Argentiina Fahle restorani siit!


5. Kolhethi - Gruusia restoran Pärnus, Kuninga 36

Kolhethi on väike restoran Pärnu kesklinnas, kes pakub autentset kuid mõningate kohandustega Gruusia kööki. Hatšapurid, hartšo, lobio, hinkalid, ja teised hõrgutised on Gruusiast Eestisse toonud restorani peakokk, Manana Keburia.

Broneeri laud Kolhethi restorani siit!6. Argentiina restoran  Tallinna kesklinnas, Lootsi 8


Kuuendal kohal on teine Argentiina restoran, aga hoopis teisel aadressil.

Restorani grillkokk on tuntud, kui suurepärane lihaekspert, kes valdab kõiki saladusi, kuidas steik eriti mahlaseks ja maitsvaks grillida. Tema missiooniks on kõigi lihasõprade maitsemeelte piiride avardamine. Suussulavad steigid valmivad elava tulega säriseval grillil otse klientide silmade all. Põnevaid valikuid jagub nii liha- kui ka kalasõpradele.

Hubase sisekujundusega restoran pakub mõnusat äraolemist nii privaatsuse soovijatele, kui ka suurematele seltskondadele. Toidu maitse toovad veel paremini esile hoolikalt valitud Argentiina ja Tšiili veinid ning klassikalised Prantsuse, Itaalia ja Hispaania veinid.


Broneeri laud Argentiina restorani siit!7. Restoran Võru Tallinna kesklinnas, Pirita tee 20/1

Meie restoran austab traditsioone, kuid vaatab samas ka alati tulevikku – seda nii toidu, kui jookide pakkumisel.

Võru on mitmekülgne restoran. Meie lõunad on lihtsad, kiired, maitserohked ja vaheldusrikkad. Õhtud Võrus on seevastu meeleolukad ja soliidsed, maitseküllased ja pikad. Joogikaart on soliidne, profesionaalse sommeljee Aron Rahu poolt hoolikalt valitud.


Broneeri laud Võru restorani siit!


8. Restoran Kolm Sibulat, Maakri 19/1, Tallinn

Restoran Mooni “väikevend” Kolm Sibulat on šikk, kuid vabam restoran uuel aadressil kesklinnas. Kogu maailmast pärit maitsetest inspiratsiooni ammutades ning kiire ja aeglase toiduvalmistamise parimaid omadusi kombineerides kirjeldavad kokad oma menüüd kui "fusion-confusion".

Ehkki tegemist on vabama stiiliga restoraniga, on kokad oma Vahemere, Lähis-Ida ja Aasia inspireeritud roogade maitsed tõesti tabanud ning lisanud mitmeid vegan-/taimetoit-/laktoosi- ja gluteenivabu valikuid, nii et igaüks võib kindel olla, et leiab endale palju meelepärast.

Broneeri laud Kolm sibulat restorani siit!


9. Restoran Platz, Roseni 7, Tallinn


Modernses Rotermanni keskuses asuv restoran Platz on õdus paik linna südames, kuhu saab põigata nii kiirele lõunale kui mõnusale mitmekäigulisele õhtusöögile.
Professionaalne teenindus, euroopaliku valikuga menüü ning mitmekülgne veinikaart lubavad leida igal külalisel oma lemmiku. Platzi hubane interjöör kutsub siia jälle ja jälle tagasi. Platz oma soodsa asukohaga linna tuiksoontel sobib ideaalselt kas ärikohtumiseks keset kiiret tööpäeva või siis aja mahavõtmiseks perega, mõnusaks rahulikuks mitmekäiguliseks naudinguterohkeks õhtusöögiks.

Broneeri laud restorani Platz siit!10. Mantel ja Korsten Kadriorus, Jaan Poska 19a, Tallinn

Killuke Vahemerd Kadriorus! Roheliste seinte ja punase katuse all peitub hubane atmosfäär ja lõunamaa maitsed, mis viivad sind päikesereisile Tallinnast lahkumata. Nüansirohke autoriköök ühendab kaks esmapilgul kokku mitte sobivat asja - Vahemere maitsed ja nende eestiliku interpretatsiooni. Tulemus on pehmelt öeldes üllatav! 

Kõrgkvaliteetne tooraine, kokkade meisterlikkus, teenindajate hool ja tähelepanu ning suurepärane veinide valik teevad külastuse unustamatuks! Hellita end, broneeri laud juba täna.

Broneeri laud Mantel ja Korsten restorani siit!Kommentaare ei ole:

2023. aasta TOP 10 restorani

2023 aasta oli kiire, uuenduslik ja vabalaud.ee lehele lisandus mitmeid häid ja põnevaid restorane.  Pakkusime eelmisel aastal ka kahel kamp...