esmaspäev, 6. juuli 2020

5 uut Eesti restorani, mida kindlasti külastada

Aasta 2020 märtsi kuust ei olnud maailm enam päris see. Koos saime sellest loodetavasti üle ja nüüdseks on liitunud vabalaud.ee lehega juba mitu uut restorani.


Toome siinkohal Sinu ette restoranid, kes äsja meiega liitunud :)


1. Kaspervik


Käsmu külas asub hubane ja maitsvate roogadega restoran Kaspervik.


Peakokk Kaarel Kiivit hoolitseb selle eest, et pakutav toit oleks valmistatud võimalikult kodumaisest toorainest, alati värske, pakuks uusi ja huvitavaid maitseelamusi ning ka vana head äratundmisrõõmu.


Suitsutame ise kala ja liha, valmistame limonaade, likööre ning sügisel hoidistame. Kõike mida saame, teeme ise ja rõõmuga! Sealhulgas anname ka Teile võimaluse kõike seda endaga koju kaasa haarata!


Retrohõngulises suures saalis on võimalik korraldada üritusi kuni 250’le inimesele. Soojade ilmade saabudes saab nautida head toitu ja seltskonda nii suveterrassil kui ka merekaldal, kust avaneb kütkestav vaade Käsmu lahe lainetele.
2. Prangli saare-resto


Saarel on rohkelt erinevaid tüüpi majutus asutusi, ning kõik eluks vajalik, nagu Prangli Põhikool, kauplus, arstipunkt, postiasutus, Prangli rahvamaja ja restoran.


Tänapäeval pakub saarel kulinaarseid elamusi Prangli Saare-resto.


Restorani siseruumis mahutame istuma kuni 50 inimest ja terassidel ilusa ilmaga kokku kuni 30 inimest maksimaalselt.


Saarele saab praami või oma meretranspordiga.

Praamilt tulles on võimalik kas jalutada või rattaga sõita.


Ootame Sind Eesti põhjapoolseimas restoranis!3. Riviera Palais Brasserie


Kas sa tead kus asub kõige ilusam vaade Tallinna lahele ja kus on võimalik seda nautida koos klaasikese šampanja ja parimate maitsetega otse vabaõhuterrassil? Kus asus esimese Vabariigi aegne populaarseim ja luksuslikum restoran-öölokaal Riviera Palais?

Oleme toonud kohale parima meeskonna, kes on üles kasvanud Saltrestorani kuumusest ja peadpööritavast köögimöllust ning rohkem kui valmis looma teile midagi erakordset hoopis teistes mastaapides.


Meie brasserie toob maitsva koduse prantsuse suunitlusega toidu teile kätte ka asjakohase hinnatasemega nii suurtele kui väikestele ja just nagu seda võimalik nautida ka Prantsusmaal kohapeal. Igapäevaselt ootavad teid värsked mereannid alates austritest lõpetades klassikaliste Marseille stiilis merekarpidega, Boeuf a la tartari, värskete austrite, French toastide ja foie grasi, merquezi vorstide ja imeliste kreppide…Kas jätkame?


Pühapäeva hommikuti toome teieni kindlasti rikkaliku brunchihommiku.


Igapäevaselt on meie juures võimalik nautida värskeid austreid ja sinna kõrvale klaasike või kaks parimat šampanjat või hoopis mõnusat kokteili…


Parim merevaatega restoran Tallinnas ootab Sind!


4. Veer Kitchen and bar


Veer - Köök & Baar peidab ennast looduskaunis kohas Tallinna külje all, Koljunuki sadamas. Meie menüü on inspireeritud erinevatest aastaaegadest pakkudes teie meeltele naudinguid. Lisaks heale söögile on meil lai ja omanäoline kokteilivalik.


Imelise merevaatega restoran-baar Koljunuki sadamas. Tule kasvõi oma paadiga!5. Oia


Nimeks on meil Oia, sest Oia on imeilus linn maailma kaunimal Santorini saarel. 


Me armastame kreeka toitu ja sooviga jagada seda armastust, tõime killukese Kreekat Tallinna vanalinna. 


Kreeka kööki peetakse üheks tervislikumaks maailmas. Meie toite maitstes veendute ise, et tervislik toit võib olla maitsev ja rikkalik. 


Kui igatsed Kreekat, tule naudi Kreekast pärit toitu, mille kõrvale sobib ideaalselt Kreeka vein.
Vaata kõiki vabalaud.ee nimekirjas olevaid restorane SIIT.2023. aasta TOP 10 restorani

2023 aasta oli kiire, uuenduslik ja vabalaud.ee lehele lisandus mitmeid häid ja põnevaid restorane.  Pakkusime eelmisel aastal ka kahel kamp...