kolmapäev, 26. august 2015

Õhtul Tallinnas sööma - kuidas leida kiiresti vaba laud sobivas restoranis?

Soovid täna minna oma lemmikrestorani sööma, aga pole kindel kas seal on lauda? Sul on kiire või oled koosolekul ja pole aega otsida numbrit ega helistada?

Võta lahti vabalaud.ee koduleht, sisesta restorani nimi ning vaata reaalajas, kas laud on saadaval ning vajadusel paari välja täitmisega on laud juba sinu nimele kinnitatud.

Kui soovitud restoran ei paku reaalajas reserveeringu tegemist, siis reserveeringu tegemise järgselt võtab vabalaud.ee kahe tunni jooksul Teiega ühendust ning kinnitab vastavalt või kui kohti pole siis soovitab mõnda teist mõnusat kohta.

Samas kui pole vajadust konkreetsesse restorani minna, küll aga aga tahaks endale ja kaaslasele õhtuks laua kinni panna vanalinna restorani, mis pakuks sulle soovitud roogasid, siis vabalaud.ee kompleksne ja mugav otsingumootor on sinu parimaks sõbraks. Pane lihtsalt paika kuupäev, isikute arv ning lisaks vali või otsi piirkond, soovitud köök ja vaata kuhu sulle koheselt on võimalik laud kinni panna. Sobiva valiku tegemisel on vaja ainult mõni väli täita ja laud on juba olemas. Püsikliendina oled sa reserveeringust kõigest paari kliki kaugusel.

Kõike seda võid teha ka mugavalt oma nutiseadmes, sest vabalaud.ee toetab ka mobiilseadmeid ja kohandub sinu telefonile vastavalt.

Kui sinu sooviks on hoopis viia oma töökaaslased või äripartnerid sööma, mis võiks olla veidi eraldatud külastajatest, siis vabalaud aitab sind ka sellistel grupireserveeringutel. Vali lihtsalt isikute arv, kuupäev ning kirjuta otsingusse privaatruum, teosta otsing ja tee oma reserveering.

Suuremahuliste gruppide puhul olenevalt restoranist, me ei paku küll kõigile kohest kinnitamist, aga vabalaua konsultant saadab selle teile kahe tunni jooksul või võtab ühendust kui teil on erisoove. Samuti leiame teile ka muu koha, kui soovitud kohas antud päeval ei ole võimalik teie gruppi võõrustada.

Õhtusta juba täna Tallinna restoranides!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

2023. aasta TOP 10 restorani

2023 aasta oli kiire, uuenduslik ja vabalaud.ee lehele lisandus mitmeid häid ja põnevaid restorane.  Pakkusime eelmisel aastal ka kahel kamp...